Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

Monter Izolacji / offshore

Agencja pracy "Artiflex"´ jest holenderska agencją pośrednictwa pracy, która zajmuje sie rekrutacja pracowników na terenie Holandii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, oraz współpracujemy z wieloma renomowanymi zakładami pracy na terenie całej Holandii

Dla naszego klienta, firmy działająca w sektorze budowlanym, poszukujemy pracowników na stanowisko monter izolacji offshore na oli platform

Zakres obowiązków:

- montaż materiału izolacyjnego

- montaż oblachowania

Wymagania:

- CA-EBS (Compressed Air Emergency Breathing )

- certyfikat offshore

- doświadczenie w pracy na stanowisku Montera Izolacji Termicznej

- dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

Ofereujemy

- 4 tygodnie na platformie - 4 tygodnie w domu

- praca po 12 godzin dziennie

- przelot + wyzywienie oplaca pracodawca - kontrakt holenderski

- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV wraz z kserem bądź skanem certyfikatów, świadectw pracy, uprawnień  na adres

m.tomys@artiflex.com

lub kontakt telefoniczny

 0646817400 (od 9:00 do 17:30 - od pon. do piatku) Malgorzata

Adres: Buitendijks 53, 3356 Papendrecht, Holandia - Artiflex

Pensja:
Lokalizacja: Nigeria
Firma: artiflex
Oferta pracy Monter Izolacji / offshore może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1407 razy | 31-10-2015