Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Monter elewacji zewnętrznych (TRESPA)

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

 Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter elewacji zewnętrznych

Miejsce pracy: Francja (TULUZA)

Obowiązki:

  • montaż elewacji zewnętrznej metodą TRESPA

  • praca na wysokości (bloki i wieżowce) i na rusztowaniach

Wymagania:

  • min. 2-letnie, udokumentowane doświadczenie w montażu elewacji zewnętrznych (mile widziane systemy francuskie)

  • brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na rusztowaniach

  • mile widziane uprawnienia do montażu i demontażu rusztowań

  • wymagana zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m. (badania wysokościowe)

  • czynne prawo jazdy Kat. B oraz własny samochód do wyjazdu

Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)

  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z opłatą wszystkich składek, ZUS, itp.

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • opiekę  zdalnego koordynatora przez cały okres trwania kontraktu

  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:
- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Interimax
Oferta pracy Monter elewacji zewnętrznych (TRESPA) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 696 razy | 30-01-2017