Kanał RSS
magdalenaaaa
Ł.Markowski
Ł.Markowski
Kos
Kos
maja
maja
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Popularne zawody

Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Montażystka Przewodów - Batorowo

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Montażystka Przewodów

Nr Ref: PRZ/BT/2015

Miejsce pracy: Batorowo, k. Poznania

Opis stanowiska:

  • przycinanie przewodów przycinarką ręczną,

  • sprawdzanie drożności drobnych przewodów,

  • zamykanie końcówek przewodów.

Wymagania:

  • Zdolności manualnych, zaangażowania,

  • Sumienność i dokładność,

  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku z możliwością przejścia na system czterobrygadowy),

  • Dojazdu do miejsca pracy we własnym zakresie (miejsce pracy: Batorowo, k. Poznania),

  • Ze względu na specyfikę pracy mile widziane Panie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową,

  • Praca w wymiarze pełnego etatu,

  • Przyjazna atmosfera w pracy,

  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy w stabilnej firmie.

  • Wynagrodzenie 12 zł brutto/h

Oferta pracy tymczasowej, licencja nr 1954.

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Zgłoszenia osobiste prosimy kierować na adres:
In Temporis Polska Sp. z o.o.
ul. Św. Czesława 4 (Wilda),
61-563 Poznań
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm

Pensja:
Lokalizacja: Batorowo
Firma: In Temporis Polska Biuro
Kontakt 4u
intemporis.2107035@es-candidate.com

~Gosc | Czytano 2823 razy | 05-12-2015