Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Młodszy specjalista techniczno - handlowy

Młodszy specjalista techniczno - handlowy SFS Poland działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Dla Naszego Klienta, VM Trading, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

Młodszy specjalista techniczno-handlowy (m/k)
O Firmie
VM Trading to przedsiębiorstwo sprzedażowo-usługowe. Zajmuje się zaopatrzeniem w maszyny do pakowania i przetwarzania żywności firmy działające w sektorze spożywczym w Polsce. Sprzęt jest importowany z Azji oraz Holandii.

Opis stanowiska
-Wsparcie firmy w procesie rozwoju i poszukiwaniu nowych Klientów;
-Tworzenie analiz rynkowych oraz baz danych Klientów;
-Przygotowywanie ofert cenowych;
-Przygotowywanie planu marketingowego dla wprowadzanych na rynek produktów;
-Utrzymywanie kontaktu z klientami (w języku polskim) oraz z dostawcami i zarządem Firmy (w języku angielskim);
Wymagania:
-Nasz idealny Kandydat to młoda, ambitna osoba, która lubi pracę w małej organizacji i potrafi pracować elastycznie, w zależnosci od potrzeb, nad zagadnieniami z zakresu sprzedaży i marketingu;
-Wykształcenie w kierunku handlowym;
-Ukończone studia pierwszego stopnia (licencjat);
-Język angielski na poziomie zaawansowanym ( co najmniej B2);
-Pewność siebie, asertywność i zorientowanie na cel;
-Umiejętność pracy w grupie;
-Umiejętność szybkiego myślenia oraz przyswajania wiedzy;
-Znajomość programów Word, Excel i PowerPoint na poziomie zaawansowanym;
-Elastyczność w działaniu;
Mile Widziane:
-Zainteresowanie sektorem przemysłowym;
-Doświadczenie w operowaniu CRM;

Dodatkowe Informacje:
-Zapewniamy służbowy komputer oraz telefon
-Wysokość zarobków do ustalenia
-Miejsce wykonywania pracy to : ul. Nowa 6, Stara Iwiczna, Piaseczno.

W celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie oferty prosimy o kontakt z VM Trading pod numerem:
601 135 034 lub wysyłając e-mail na adres: Polska@oceanmachines.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia.

Lub wyslij swoje CV na: praca@sfspoland.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami
Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS Poland. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez quot;SFS Polandquot; również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Młodszy specjalista techniczno - handlowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4434 razy | 04-01-2016