Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Młodszy konstruktor - projektant

Młodszy konstruktor - projektantDla Naszego Klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym, która otwiera biuro projektowo-konstrukcyjne w centrum Szczecina, szukam odpowiednich kandydatów / kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy:
Szczecin

Zakres obowiązków:
- projektowanie części do maszyn i sprzętu do produkcji
- kompleksowe tworzenie dokumentacji technicznej (SolidWorks)
- opracowywanie gotowych modeli 3D
- dbanie o terminowość i jakość realizowanych projektów
- ocena poprawności i rozwiązań konstrukcyjnych
-współpraca z działem zagranicznym w ramach prowadzonych projektów

Wymagania:
- wykształcenie wyższe mechaniczne, konstrukcyjne ( bądź w trakcie studiów)
- min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- znajomość programu AutoCad 3D
- dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- zatrudnienie w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- szkolenia wprowadzające w głównej siedzibie firmy
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- kursy języka angielskiego
- pracę w przyjaznej atmosferze i międzynarodowym środowisku

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria, prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim z dopiskiem #8222;młodszy konstruktor - projektant
na adres mailowy:experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: #8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Młodszy konstruktor - projektant może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3650 razy | 26-07-2017