Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Młodszy Inżynier Produkcji

Młodszy Inżynier ProdukcjiBiuro Rekrutacji Pracowników Actio-HR Sp. z.o.o. dla Naszego Klienta Międzynarodowej Firmy z branży produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Produkcji (Kościerzyna)

Wymagania:

Wykształcenie wyższe inżynierskie (Preferowane kierunki: inżynieria procesu),
Minimum 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej, najlepiej o profilu obróbki drewna (warunek niezbędny),
Znajomość systemów jakości, zarządzania przez jakość,
Znajomość sposobów rozwoju i doskonalenia procesów produkcji (znajomość metodologii typu Lean),
Umiejętność opracowywania planu rozmieszczenia maszyn w gniazdach produkcyjnych,
Dobra znajomością języka angielskiego,
Doskonale rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia i prognozowania,
Samodzielność w działaniu,
Obowiązki:

Proponowanie i wdrażanie ulepszeń procesu produkcji celem optymalizacji procesów produkcyjnych (z uwzględnieniem relacji nakładów kosztowych i czasu do wymiernych korzyści),
Rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego,
Współudział we wdrażaniu nowych produktów,
Opracowywanie dokumentacji inżynieryjnej i technologicznej,
Kalkulacja mocy produkcyjnych,
Aktualizacja i korygowanie procedur,
Współpraca z dostawcami maszyn i sprzętu produkcyjnego,
Doświadczenie i umiejętność pracy w środowisku KAIZEN, 5S,
Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Dobre warunki pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
Dalszy wzrost i rozwój zawodowy.

Pensja:
Lokalizacja: Kościerzyna
Firma:
Oferta pracy Młodszy Inżynier Produkcji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4988 razy | 29-09-2014