Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Młodsza Księgowa

Młodsza KsięgowaDla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji wyposażenia wnętrz, szukamy odpowiednich kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Młodsza księgowa
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
#61485;prowadzenie rejestru sprzedaży VAT kontrola i uzgodnienie rejestru ,
#61485;rejestr sprzedaży - kontrola i uzgodnienie rejestru
#61485;analiza rozrachunków z odbiorcami
#61485;drukowanie obrotów miesięcznych dla sieci OBI
#61485;sporządzanie i uzgadnianie sald na kontach rozrachunków z odbiorcami
#61485;rejestr bankowy- księgowanie i uzgadnianie banku
#61485;korespondencja w zakresie dotyczącym rozrachunków z odbiorcami
#61485;inne prace księgowe zlecone przez przełożonego

Wymagania:
#61485;wykształcenie min. średnie o profilu ekonomicznym
#61485;znajomość ustawy o VAT
#61485;chęć rozwoju i poszerzania wiedzy
#61485;umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
#61485;stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
#61485;umowę o pracę
#61485;szkolenie wprowadzające
#61485;premie uznaniowe
#61485;możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy
#61485;pracę w stałych godzinach w systemie jednozmianowym
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Młodsza Księgowa może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3752 razy | 07-08-2017