Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Menadżer ds. kluczowych klientów (sprzedaż usług HR)

Menadżer ds. kluczowych klientów (sprzedaż usług HR)Chcesz być częścią najdynamiczniej rozwijającej się firmy w obszarze HR na Dolnym Śląsku? Chcesz uczestniczyć w tworzeniu partnerskich relacji z najciekawszymi dolnośląskimi firmami?
Brzmi ciekawie?
Sprawdź naszą ofertę na stanowisko menadżer ds. kluczowych klientów.
Menadżer ds. kluczowych klientów
(Region: Wrocław, Legnica)
Obowiązki
Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami w podległym regionie
Kształtowanie profesjonalnego wizerunku WorkProfi na lokalnym rynku pracy
Kreowanie wraz z Klientami optymalnych rozwiązań w obszarze HR.
Sprzedaż rozwiązań z zakresu HR opartych na formule pracy tymczasowej oraz pośrednictwie pracy
Wymagania
Orientacja na klienta oraz umiejętność kreowania jego oczekiwań
Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji biznesowych
Determinacja w realizacji celów ilościowych i jakościowych
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług HR.
Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy
Współpracę z ludźmi z pasją
Duży zakres autonomii i realny wpływ na kształtowanie działań firmy na podległym obszarze
Niekorporacyjny klimat organizacji ceniącej indywidualny wkład i inicjatywę w działaniu
Partnerską atmosferę pracy w zespole
Niezbędne narzędzia pracy jak samochód, laptop, telefon
Programy szkoleniowe w ramach indywidualnie ustalonej ścieżki rozwoju
Stabilne zatrudnienie, atrakcyjny system prowizyjny

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres info@workprofi.eu w temacie wpisując sprzedaż HR / Wrocław
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: KbtiPoland
Oferta pracy Menadżer ds. kluczowych klientów (sprzedaż usług HR) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

KbtiPoland | Czytano 2527 razy | 21-03-2019