Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Mechanik Utrzymania Ruchu

Mechanik Utrzymania RuchuProgresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:
- Odpowiedzialność za bieżącą naprawę maszyn i urządzeń,
- Przeglądy i konserwacje maszyn i narzędzi,
- Wprowadzanie systemów usprawniających, zwiększanie efektywności i obniżanie kosztów.
- Usuwanie ewentualnych usterek
- Wdrażanie i rozruch nowych maszyn,

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne, mile widziane mechanika, hydraulika, elektrotechnika,
- Doświadczenie min. 2 lata w dziale utrzymania ruchu,
- Znajomość hydrauliki siłowej, automatyki przemysłowej, pneumatyki,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Dyspozycyjność, samodzielność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Możliwość rozwoju zawodowego

Pensja:
Lokalizacja: Kluczbork
Firma: Klient Progresso
Oferta pracy Mechanik Utrzymania Ruchu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4453 razy | 14-07-2016