Kanał RSS
Marta Makowska-Fred
Marta Makowska
jacqui31
jacqui31
klonow7
klonow7
a.galka
a.galka

Popularne zawody

Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Mechanik Utrzymania Ruchu

Mechanik Utrzymania RuchuProgresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:
- Odpowiedzialność za bieżącą naprawę maszyn i urządzeń,
- Przeglądy i konserwacje maszyn i narzędzi,
- Wprowadzanie systemów usprawniających, zwiększanie efektywności i obniżanie kosztów.
- Usuwanie ewentualnych usterek
- Wdrażanie i rozruch nowych maszyn,

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne, mile widziane mechanika, hydraulika, elektrotechnika,
- Doświadczenie min. 2 lata w dziale utrzymania ruchu,
- Znajomość hydrauliki siłowej, automatyki przemysłowej, pneumatyki,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Dyspozycyjność, samodzielność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Możliwość rozwoju zawodowego

Pensja:
Lokalizacja: Kluczbork
Firma: Klient Progresso
Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: rekrutacja@progresso.net.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

[Certyfikat MPiPS: 540]

~Gosc | Czytano 2455 razy | 14-07-2016