Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Mechanik / ślusarz Goleniów

Mechanik / ślusarz GoleniówZATRUDNIENIE OD ZARAZ!

MECHANIK/ŚLUSARZ - Goleniów
Praca w dziale utrzymania ruchu

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
- Ubranie robocze

ZADANIA:

- Przeprowadzanie przeglądów, dokonywanie napraw prewencyjnych, regeneracja przyrządów i części maszyn, usuwanie awarii w całym parku maszynowym w obszarze mechaniki

WYMAGANIA:

- Wykształcenie zawodowe/średnie związane z mechaniką/ślusarstwem
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym, centrum logistycznym itp.
- Dyspozycyjność - praca w systemie 3 zmianowym

Prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia na adres: techniczne@lsj.pl
w temacie podając: "Mechanik/ślusarz - imię i nazwisko

Szczegółowe informacje: tel. 91 814 52 57 oraz 508 144 900 w godzinach od 8:00 - 17:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52

Pensja:
Lokalizacja: Goleniów
Firma:
Oferta pracy Mechanik / ślusarz Goleniów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4818 razy | 01-12-2014