Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Mechanik samochodowy / Mechatronik

Mechanik samochodowy / MechatronikAgencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
MECHANIK SAMOCHODOWY
MECHATRONIK

Miejsce pracy: Niemcy, Kraj Związkowy BAWARIA

Oferujemy:
#8226;Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
#8226;Wynagrodzenie ok. 2000-2100 Euro netto miesięcznie
#8226;Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę - odpłatne
#8226;Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
#8226;Płatny urlop
#8226;Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
#8226;Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
#8226;Diagnoza i usuwanie usterek
#8226;Naprawa pojazdów samochodowych: - naprawy mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, hydrauliczne oraz pneumatyczne
#8226;Przeglądy serwisowe
#8226;Drobne naprawy karoserii
#8226;Konserwacja i naprawa systemów klimatyzacyjnych
#8226;Wulkanizacja

Wymagania:
#8226;Wykształcenie techniczne, kierunkowe jako mechanik samochodowy, elektromechanik lub pokrewne
#8226;Dobra znajomość mechaniki samochodowej
#8226;Wiedza z zakresu elektromechaniki
#8226;Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata
#8226;Dobra. komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
#8226;Prawo jazdy
#8226;Własny samochód mile widziany
Pensja:
Lokalizacja: Bawaria
Firma: Koncepcja
Oferta pracy Mechanik samochodowy / Mechatronik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 481 razy | 07-12-2016