Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Mechanik samochodowy

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta  - dilera samochodów marki Mitsubishi oraz Ssangyong poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY, Belgia

Miejsce pracy: Bornem

Opis stanowiska:

Praca w serwisie samochodowym, specjalizującym się w samochodach marki Mitshubishi i  Ssangyong oraz w naprawie tzw oldtimerów

Obowiązki:

  • dokonywanie przeglądu samochodów

  • dokonywanie diagnostyki z użyciem komputera i innych technik

  • regulacja, naprawa, wymiana poszczególnych części i podzespołów

  • używanie narzędzi i innego sprzętu wykorzystywanego w warsztacie

  • wykonywanie napraw zgodnie ze specyfikacją klienta

  • przeprowadzanie konserwacji pojazdów: wymiana oleju, smarowanie części

Wymagania:

  • kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - koniecznie!

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - koniecznie!

  • wykształcenie kierunkowe (mechanik samochodowy)

  • prawo jazdy kategorii B

  • umiejętność pracy w zespole

  • niezawodność, obowiązkowość

  • mile widziany własny samochód

Pensja:
Lokalizacja: Bornem
Firma: Link2europe
Oferta pracy Mechanik samochodowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 320 razy | 20-09-2017