Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

Mechanik samochodów ciężarowych - Norwegia

Mechanik samochodów ciężarowych - Norwegia Praca dla mechaników samochodów ciężarowych marek:
VOLVO, IVECO, SCANIA, MAN, MERCEDES BENZ .

Praca w serwisach autoryzowanych na terenie Norwegii. Posiadamy również ofert pracy dla mechaników samochodów ogólnych wielu marek.

PRZYŚLIJ CV DO NAS #8211; REKRUTACJA TRWA
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE 21 PAŹDZIERNIK 2017 W WARSZAWIE
PRZYŚLIJ CV I POZNAJ NAS OSOBIŚCIE!!!

OFERUJEMY:
#61485;legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu formalności
#61485;atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń- nawet 230 NOK
#61485;długoterminowe kontrakty z możliwością otrzymania umowy na stałe
#61485;płatne nadgodziny
#61485;dodatek urlopowy (#8221;feriepenger#8221;)
#61485;kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia- zapewnione przez pracodawcę
#61485;ubezpieczenie- gratis
#61485;wsparcie polskojęzycznego konsultanta- bezpłatnie
#61485;bezpłatne kursy nauki języka norweskiego
#61485;przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania

WYMAGANIA:
#61485;min 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika/technika samochodowego
#61485;komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego warunek konieczny
#61485;obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim lub norweskim
#61485;wykształcenie kierunkowe udokumentowane- mile widziane szkolenia (wyższe wynagrodzenie dla Techników i Masterów)
#61485;2 referencje (wymagane przed rekrutacją)
#61485;prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:
#61485;dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
#61485;diagnostyka komputerowa
#61485;szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

Zapraszam do kontaktu nawet jeżeli nie spełniasz któregoś z wymagań.
Proszę o przesłanie CV na adres: mechanik@lsj.pl, z dopiskiem #8222;Mechanik #8211; Norwegia#8221;.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)#8221;

LSJ HR GROUP
Licencja 4440
Celna 1, 70-644 Szczecin, tel. +48 91 813 09 06, 506 045 052

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Mechanik samochodów ciężarowych - Norwegia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

| Czytano 408 razy | 07-09-2017