Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Mechanik produkcji - technik utrzymania ruchu

Mechanik produkcji - technik utrzymania ruchuSFS International działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechanik produkcji
Skręcarka dwuskrętowa Volkmann
(Nowoczesna przędzalnia)

Miejsce pracy: Belgia, Peer
(Holandia, Unia Europejska)

Ilość wakatów: 2

Opis Stanowiska:

Zadania związane z podstawową konserwacją oraz naprawą skręcarki dwuskrętowej Volkmann:
#8226;Czyszczenie filtrów;
#8226;Wymiana prowadnic, napinaczy oraz pokryw;
#8226;Regulacja podciśnienia,
#8226;Nadzór nad dokumentacją techniczną;

Wymagania:

#8226;Doświadczenie zawodowe- co najmniej 2 lata na podobnym stanowisku;
#8226;Praktyczna wiedza w zakresie diagnostyki i naprawy linii produkcyjnych;
#8226;Ogólna znajomość zagadnień technicznych w obszarze automatyki, hydrauliki, pneumatyki;
#8226;Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym;
#8226;Znajomość rysunku technicznego;
#8226;Własny samochód

Oferujemy:

#8226;Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
#8226;Bezpłatne zakwaterowanie
#8226;Atrakcyjne zarobki

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim.
Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyślij swoje CV na: praca@sfsinternational.pl

Podając w tytule: Mechanik Produkcji

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez #8222;SFS International#8221; również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.
Pensja:
Lokalizacja: Peer
Firma: SFSInternational
Oferta pracy Mechanik produkcji - technik utrzymania ruchu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

SFSInternational | Czytano 705 razy | 07-02-2018