Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Mechanik maszyn przemysłowych

Mechanik maszyn przemysłowychProgresso dla swojego Klienta, nowo powstającej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy : Kluczbork

Obowiązki:
-Nadzór nad sprawnym działaniem form wtryskowych,
-Czyszczenie i naprawa form wtryskowych, udział w pracach o remontowych i modernizacyjnych,
-Konserwacja form zgodnie z procedurami i harmonogramem,
-Usuwanie awarii oraz naprawy form, wtryskarek i urządzeń peryferyjnych,
-Udział w przeglądach technicznych,
-Przygotowanie form do produkcji,
-Dbałość o magazyn części zamiennych, zamawianie części,
-Kontrola nad przestrzeganiem regulaminów,
-Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej,

Wymagania:
-Doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych - mile widziane,
-Praktyczna znajomość maszyn wtryskowych oraz budowy form wtryskowych,
-Doświadczenie w naprawie i konserwacji maszyn oraz narzędzi (utrzymanie ruchu, narzędziownia)
-Umiejętność pracy zespołowej,
Mile widziane:
-Doświadczenie z maszynami wtryskowymi Engel,
-Wiedza z zakresu wymagań jakościowych dla produktów z tworzyw sztucznych,
-Uprawnienia energetyczne /elektryczne /gazowe
-Uprawnienia do obsługi suwnic i/lub wózków widłowych z napędem elektrycznym
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego / niemieckiego

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-Praca w międzynarodowym środowisku,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Możliwość rozwoju zawodowego
Pensja:
Lokalizacja: Kluczbork
Firma: Klient Progresso
Oferta pracy Mechanik maszyn przemysłowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4520 razy | 09-11-2015