Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Mechanik linii produkcyjnych

Mechanik linii produkcyjnychNasz Klient to firma z dużym doświadczeniem w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów elektroinstalacyjnych, aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki w przemyśle spożywczym oraz innych gałęziach przemysłu. Dzięki owocnej współpracy z partnerami krajowymi
i zagranicznymi oferuje najnowsze osiągnięcia światowej techniki w dziedzinie elektrotechniki, automatyki i sterowania.

Zakres obowiązków:
- Montaż maszyn i urządzeń linii produkcyjnych i utrzymywanie ich w sprawności technicznej.
- Dokonywanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną.
- Ocena stanu technicznego maszyn w ramach przeglądów okresowych oraz przed relokacją maszyn.
- Wykonywanie prac mechaniczno-ślusarskich (spawanie, skręcanie, wiercenie, gwintowanie, cięcie).

Oczekiwania:
- Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym, elektromechanicznym lub pokrewnym.
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Posiadanie wiedzy z zakresu mechaniki (w ramach procesów przemysłowych).
- Umiejętność czytania rysunku technicznego.
- Mile widziane doświadczenie przy transporcie elementów wielkogabarytowych.
- Mile widziane uprawnienia UDT (podesty ruchome, wózki widłowe) oraz spawalnicze TIG.
- Dyspozycyjność do pracy w delegacji (zatrudnienie w Polsce, ale praca w zagranicznych delegacjach).
- Precyzja w działania i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
- Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
- Prawo jazdy kat. B i ważny paszport.

Oferujemy:
- Umowę o pracę (po okresie próbnym).
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Dostęp do szerokiej gamy narzędzi i materiałów do pracy.
- Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie aplikacji zawierających CV (koniecznie z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych) na adres poczty elektronicznej z dopiskiem MECHANIK/ MONTER
Pensja:
Lokalizacja: Brzesko
Firma:
Oferta pracy Mechanik linii produkcyjnych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4438 razy | 08-10-2015