Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Mechanik diagnosta samochodów ciężarowych

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - autoryzowanego dealera samochodów ciężarowych marki Renault poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK / DIAGNOSTA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, Belgia

Opis stanowiska:

  • diagnostyka i naprawa aut ciężarowych oraz dostawczych

  • prowadzenie okresowej konserwacji wyżej wymienionych samochodów

  • przygotowywanie nowych samochodów dla klientów

  • w przypadku znajomości języka w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację również serwis drogowy.

  • pracodawca zapewnia szkolenie i wprowadzenie w zakres obowiązków pod okiem trenera.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • wykształcenie w zawodzie: mechanik, mechanik samochodów ciężarowych - warunek konieczny

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w obrębie marki Renault Truck i/lub Volvo Truck - mile widziane

  • znajomość zagadnień technicznych z zakresu mechaniki samochodów ciężarowych

  • umiejętność zarówno samodzielnej pracy jak i w zespole

  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki i elektroniki mile widziane

  • prawo jazdy kat. C+E mile widziane

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na okresie próbnym uzależnione od doświadczenia między 14EUR a 14,50EUR brutto

  • dodatek wakacyjny 15,38% rocznych zarobków brutto

  • premię roczną w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni)

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

  • możliwość stałego zatrudnienia u pracodawcy po 9 miesiącach

Potrącane z wynagrodzenia:

  • zakwaterowanie płatne przez pracownika 80EUR tygodniowo

  • ubezpieczenie płatne przez pracownika ok. 7,5EUR miesięcznie

Pensja:
Lokalizacja: Wommelgen, Antwerpia
Firma: Link2europe
Oferta pracy Mechanik diagnosta samochodów ciężarowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 486 razy | 04-05-2017