Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Mechanical Engineer CAD-system: Catia lub Creo 2.0

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Obecnie dla naszych holenderskich klientów firm z branży mobilnych wyświetlaczy poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Mechanical Engineer (CAD-system: Catia lub Creo 2.0) (Holandia)

Obowiązki:

- Projektowanie przełączników samochodowych oraz innych produktów mechatronicznych z uwzględnieniem wymagań klienta (CAD-system: Catia lub Creo 2.0)

- Przygotowywanie i nadzór nad  dokumentacją projektową

- ścisła współpraca z dostawcami komponentów

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe w projektowaniu jako Mechanical Engineer  (doświadczenie w branży automotive będzie atutem), w tym koniecznie doświadczenie z Systemami CAD: Creo 2.0 lub Catia

- wykształcenie wyższe jako inżynier

- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość niemieckiego będzie atutem

- Motywacja do pracy

- posiadanie prawa jazdy  i doświadczenia będzie atutem, ale nie jest wymagana

- Gotowość do podjęcia pracy na długi okres czasu w Holandii

Oferujemy:

- Pełną pomoc w organizacji wyjazdu
- Umowę o pracę na warunkach holenderskich
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
- Pracodawca pomaga w organizacji zakwaterowania

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- możliwość wprowadzenia do międzynarodowego środowiska  inżynierów

- możliwość rozwoju, z elastycznością różnych projektów, a docelowo znalezieniem właściwej stałej pracy dla Ciebie

Wyślij do nas swoje CV z aktualnym zdjęciem, a my skontaktujemy się z Tobą.

Pensja:
Lokalizacja: Heerlen
Firma: Zeitmann Żeńczuk
Oferta pracy Mechanical Engineer CAD-system: Catia lub Creo 2.0 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 568 razy | 06-09-2017