Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Mąż poszukuje opiekunki do schorowanej żony

Mąż poszukuje opiekunki do schorowanej żonyPrężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

W chwili obecnej poszukujemy:
DOŚWIADCZONEJ OPIEKUNKI DO KOBIETY 62 lata

Miejsce pracy: Niemcy - Wolfsburg

Termin wyjazdu: 28.12.2016 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1200 euro

Ogólny opis:
Opieki wymaga kobieta 62 lata, 80kg. Podopieczna zmaga się ze stwardnieniem rozsianym, ma II grupę inwalidzką, jest inkontynentna.
Porusza się za pomocą rotatora lub wózka inwalidzkiego, więcej czasu leży.
Jest bardzo miła, sympatyczna i towarzyska.
Mieszka razem z mężem (50 lat) - w domu jednorodzinnym o pow 160m2
Mąż nie wymaga opieki, jest osobą sprawną (dużo pracuje).
Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z dostępem do internetu oraz darmowy telefon.
Rodzina bardzo serdeczna i ciepła.

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy , pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach (poranna i wieczorna toaleta) wspólne spędzanie czasu.
Nie ma nocnego wstawania.

Wymagania:
- kobieta (35 - 55 lat)
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym+
lub dobrym
- doświadczenie w opiece
- mile widziane prawo jazdy kat B

ZAPEWNIAMY:

* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura , kindergeld)

* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO

* Podwójne diety i premie na Święta

* Zwrot kosztów podróży

* Płatne postojowe podczas urlopu w Polsce

* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach

* Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE:
PODSTAWOWYM,
KOMUNIKATYWNYM,
DOBRYM I BARDZO DOBRYM

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW
Pensja: 1200 EURO
Lokalizacja: Wolfsburg
Firma: Konik.wroclaw
Oferta pracy Mąż poszukuje opiekunki do schorowanej żony może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 835 razy | 02-12-2016