Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Masz wolny Weekend? Podejmij dobrze płatną pracę

Masz wolny Weekend? Podejmij dobrze płatną pracęAgencja Pracy Work Express Sp. z o. o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego).

Aktualnie dla swojego Klienta, producenta tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI - PRACA W WEEKENDY
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zadania na stanowisku:

-kontrola jakości
-produkcja wyrobów zgodnych z instrukcją -kontroli i instrukcją stanowiskową
-bieżący nadzór i podstawowa obsługa -maszyn produkcyjnych
-pakowanie komponentów
-prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania:

-zdolności manualne
-zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
-doświadczenie w firmach produkcyjnych
-gotowość do pracy 2 zmianowej
-własny dojazd do miejsca pracy

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o umowę zlecenie
-pracę w każdy weekend miesiąca - grafik do ustalenia
-szkolenie wdrażające
-2-zmianowy system pracy (6:00-18:00 oraz 18:00-6:00)
-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa
-dobre warunki pracy i dbałość o bezpieczeństwo pracowników
-profesjonalną, życzliwą obsługę ze strony Agencji Pracy
Pensja:
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Firma:
Oferta pracy Masz wolny Weekend? Podejmij dobrze płatną pracę może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4639 razy | 19-04-2015