Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Manager sprzedaży rynku niemieckiego agent handlowy

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

MANAGER SPRZEDAŻY RYNKU NIEMIECKIEGO/

AGENT HANDLOWY

Niemcy/Polska

OBOWIĄZKI

  • pozyskiwanie klientów na terenie Niemiec i nawiązywanie relacji handlowych w zakresie usług agencyjnych;

  • sporządzanie i prezentowanie ofert handlowych;

  • negocjacje warunków współpracy z klientami zgodnie z polityką handlową firmy;

  • utrzymywanie kontaktów handlowych oraz trwałych relacji biznesowych;

  • opracowywanie planów rozwoju biznesu firmy na obszarze Niemiec;

  • tworzenie i realizowanie założeń sprzedażowych oraz sporządzanie raportów z działań handlowych;

  • nadzorowanie działań związanych z realizacją projektów;

  • analizowanie wyników finansowych i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów;

  • analiza rynku pracy i analiza konkurencji;

  • reprezentowanie Agencji na podległym regionie(targi/event'y itd.);

  • gotowość do odbywania podróży służbowych;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe;

  • biegła znajomość języka niemieckiego;

  • znajomość tematyki z dziedziny funkcjonowania Agencji Pracy Tymczasowej na terenie Niemiec;

  • umiejętność planowania działań handlowych, bezpośredniego docierania do klientów i zarządzania relacjami z kluczowymi klientami;

  • skuteczność w realizacji założonych wyników;

  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • długofalową współpracę i duże możliwości rozwoju;

  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy;

  • przyjazną atmosferę.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres a.matenka@intemporis.eu lub poprzez przycisk Aplikuj.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: In Temporis Polska
Oferta pracy Manager sprzedaży rynku niemieckiego agent handlowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 271 razy | 16-08-2017