Kanał RSS
triangle
triangle
aleksandra_brzezinska@vp.
aleksandra_brz
fludi26
fludi26
PRANnl
PRANnl

Popularne zawody

Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

Malarz w Norwegii

Malarz w NorwegiiWinrecruit Limited to Twój broker pracy. Wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty. Zaaplikuj i pozwól nam działać!

Sarpsborg, Fredrikstad i inne lokalizacje

Dla naszego klienta w Norwegii, dużej firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowiska malarzy.

Opis stanowiska:
praca będzie głównie polegała na malowaniu budynków z zewnątrz
mile widziane doświadczenie w malowaniu drewna
mile widziane doświadczenie ogólnobudowlane (wykończenia wnętrz, malowanie wnętrz, przygotowywanie powierzchni do malowania, itp.)

Stawka startowa 200 NOK brutto/h, dla osób z dużym doświadczeniem wyższa stawka do negocjacji.
Zakwaterowanie i transport do pracy zorganizowane przez pracodawcę.
Kandydaci muszą mówić dobrze po angielsku lub norwesku.
Konieczne jest doświadczenie w zawodzie.
Doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Winrecruit
Jeśli spełniasz powyższe wymagania, prześlij nam swoje CV w języku angielskim na adres recruitment1@winrecruit.uk lub zadzwoń: +31 412 788 119, +48 61 6781 003.

Winrecruit | Czytano 429 razy | 25-05-2018