Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Malarz budowlany

Malarz budowlanyAgencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Miejsce pracy: Holandia #8211; Rotterdam

Obowiązki:
#8226;Malowanie i tapetowanie biur oraz pomieszczeń w obiektach komercyjnych
#8226;Szpachlowanie i gładzenie ścian
#8226;Malowanie fasad budynków
#8226;Gipsowanie
#8226;Inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:
#8226;Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
#8226;Świadectwo lub dyplom czeladniczy
#8226;Znajomość j. niemieckiego, angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
#8226;Prawo jazdy, własny samochód mile widziany

Oferujemy:
#8226;Umowę o pracę na czas nieokreślony
#8226;Zatrudnienie na pełny etat
#8226;Atrakcyjne wynagrodzenie
#8226;Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, darmowe!
#8226;Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
#8226;Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Pensja:
Lokalizacja: Rotterdam
Firma: Koncepcja
Oferta pracy Malarz budowlany może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 375 razy | 27-06-2017