Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Magazynier / operator wózków bocznych (NL)

Magazynier / operator wózków bocznych (NL)AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Dla firmy zajmującej się składowaniem i dystrybucją różnych produktów z siedzibą w Tilburgu, poszukujemy kandydatów do prac magazynowych którzy potrafią obsługiwać wózki boczne.

Obowiązki
- Prace magazynowe: zbieranie zamówień, prace logistyczne, porządkowe i organizacyjne
- Obsługa wózków widłowych bocznych

Wymagania
- Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych bocznych
- Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

- Dobre warunki pracy w stabilnej firmie
- Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń
- Osoby mające ukończone 21 lat i więcej: wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 10, 71 euro + dodatek 0, 14 euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe
- Opieka polskojęzycznych koordynatorów
- Możliwość korzystania z mieszkań służbowych
- Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla Kandydatów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: kontakt@ap-grupa.pl

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).#8221;

Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Praca tymczasowa
Pensja: 10,85 Euro + pieniądze urlopowe i wakacyjne
Lokalizacja: Tilburg
Firma: Apgrupa
Oferta pracy Magazynier / operator wózków bocznych (NL) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

apgrupa | Czytano 399 razy | 13-03-2018