Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Lider zespołu programistów

Lider zespołu programistówDla naszego klienta, firmy z kapitałem zachodnim z branży ICT, twórcy oprogramowania do edycji obrazu i dźwięku, poszukujemy obecnie odpowiedniej osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
- zarządzanie, wspieranie i motywowanie zespołu wysoko wykwalifikowanych inżynierów oprogramowanie (lokalnie i zdalnie)
- uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych i wdrażaniu nowych pracowników
- zapewnienie doradztwa technicznego i mentoringu dla zespołu
- odpowiedzialność za projektowanie i rozwój nowych i istniejących usług programistycznych
- zapewnienie niezawodnej automatyzacji testów oraz identyfikacji awarii
- odpowiedzialność za weryfikację kodu i procesów
- współpraca z zespołami Architecture oraz Engineering w celu zapewnienia integralności w opracowywanych komponentach oprogramowania
- zapobieganie incydentom poprzez analizę danych i monitorowanie usług

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (np. informatyka, elektrotechnika, teleinformatyka, automatyka i robotyka lub pokrewne)
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- znajomość języków C++ oraz Java
- doświadczenie w pracy przy inżynierii/ wytwarzaniu oprogramowania
- doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i wykorzystywaniu architektury zorientowanej na usługi (SOA)
- bardzo dobra znajomość programowania obiektowego i Test-Driven Development
- umiejętność programowania w nowoczesnych językach webowych i skryptowych będzie dodatkowym atutem (np. JavaScript, HTML, Python, Ruby, Perl)
- doświadczenie w stosowaniu metodyk Agile/SCRUM
- doświadczenie w administrowaniu systemami, najlepiej systemami Linux i/ lub w chmurze
- umiejętności przywódcze i motywacyjne
- wysoka komunikatywność

Oferta:
- praca w międzynarodowym środowisku na własnym produkcie
- praca w niewielkich kilkuosobowych zespołach
- atrakcyjna lokalizacja w centrum Szczecina
- szeroki pakiet benefitów (np. ubezpieczenie zdrowotne, karta rekreacyjno-sportowa, imprezy integracyjne)
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- elastyczne godziny pracy
- pakiet relokacyjny
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Lider zespołu programistów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3821 razy | 10-07-2017