Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Lider produkcji

Lider produkcjiW związku z wprowadzeniem na rynek nowego produktu firma produkcyjna
zlokalizowana na terenie Goleniowa poszukuje:

Lidera Produkcji
(produkcja sztucznej trawy)
Miejsce pracy: Goleniów
Region: zachodniopomorskie

Pracodawca oferuje:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość uczestnictwa w tworzeniu od podstaw nowego wydziału produkcyjnego
- Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia, w tym wyjazd na szkolenie za granicą
- Możliwość zatrudnienia osoby z predyspozycjami do bycia liderem #8211; wcześniejsze doświadczenie tego typu mile widziane, ale nie konieczne

Zadania:
- Zarządzanie grupą pracowników produkcji (około 10-15 osób)
- Motywowanie i kontrola realizacji celów produkcyjnych

Wymagania:
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników produkcyjnych #8211; mile widziane
- Nastawienie na realizację wyznaczonego celu
- Zdolność do pracy w systemie zmianowym
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim na adres techniczne@lsj.pl podając w temacie: Lider produkcji

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Magdalena Dziechciowska, tel. 508 144 900

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Pensja:
Lokalizacja: Goleniów
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Lider produkcji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3759 razy | 07-05-2017