Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Laminiarz

LaminiarzDla naszego Klienta, dużej firmy z kapitałem zachodnim działającej w branży energii odnawialnej,
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LAMINIARZ

Lokalizacja: Szczecin (Gumieńce)

OFERUJEMY:

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Pracę w oddziale firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która właśnie otwiera nowy zakład w Szczecinie - zajmować się będzie wytwarzaniem form do produkcji łopat turbin wiatrowych
-Duże możliwości rozwoju zawodowego
-Realizacja ciekawych projektów w Polsce i poza granicami kraju
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Pokrywanie konstrukcji stalowych (form) laminatem
-Prace wykończeniowe/ naprawcze

WYMAGANIA:

-Doświadczenie w pracy na stanowisku laminiarza
-Znajomość różnych metod laminowania
-Doświadczenie w produkcji, przetwarzaniu lub obróbce tworzyw sztucznych
-Zdolności manualne
-Umiejętność pracy w zespole, elastyczność oraz zaangażowanie w realizację projektów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: techniczne@lsj.pl w temacie podając: Laminator- Szczecin
Telefon do kontaktu: 506 271 217, 91 814 52 56 (Rekruter - Karol Świtelski)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)quot;

Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma:
Oferta pracy Laminiarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4244 razy | 17-07-2016