Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

Kanał RSS
AnnaK
AnnaK
kalista0
kalista0
ANNA2107
ANNA2107
iwona1289
iwona1289

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kucharz ze znajomością niemieckiego, Nurtingen

Kucharz ze znajomością niemieckiego, NurtingenKucharz / kucharka do restauracji, znajomość niemieckiego, Nurtingen Niemcy

Opis / Obowiązki:
- Miejsce pracy: Miasto Nurtingen, Zachodnie Niemcy
- Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie
- Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji
- Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 195 godzin miesięcznie
- Godziny pracy są na od 10 do 14 i od 17:30 do 22
- Główne zadania:
- Gotowanie potraw według przepisów
- Przygotowywanie przystawek, sałatek, surówek i deserów
- Estetyczne serwowanie dań
- Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
- Młody wiek, wysoka motywacja do pracy
- Wykształcenie kucharz potwierdzone świadectwem i doświadczeniem zawodowym, głównie przy przystawkach, sałatkach, surówkach i potrawach słodkich
- Zmysł estetyczny i poczucie elegancji
- Konieczna znajomość języka niemieckiego
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
- Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:
- Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
- Wynagrodzenie miesięczne netto: 1500 euro
- + Napiwki 250 euro netto
- Darmowe wyżywienie w dni robocze
- Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje 300 euro miesięcznie
Pensja: 1750 euro netto
Lokalizacja: Nurtingen
Firma: Agencja Pracy PolFach
Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Agencja Pracy PolFach | Czytano 65 razy | 14-09-2018