Strona główna >> Austria >> Dam pracę

Kucharz / Pomocnik kucharza

Kucharz / Pomocnik kucharzaAgencja Pośrednictwa Pracy PolWork-Service Tomasz Dominik dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Kucharz oraz pomocnik kucharza
Miejsc:2

Region: Vorarlberg
Od kiedy? : od zaraz
Do kiedy?: Praca do kwiecień 2017

Wymagania:
1.Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację z pracodawcą
2.Doświadczenie w pracy w gastronomii
3.Doświadczenie w przyrządzaniu potraw warzywnych, mięsnych, sałatek
4.Wysoka kultura osobista
5.Umiejętność pracy w grupie
6.Gotowość do wyjazdu
Zakres obowiązków:
1.Przygotowywanie potraw dla gości hotelowych #8211; Hotel 3-gwiazdkowy
2.Pomoc w przygotowywaniu potraw warzywnych, mięsnych oraz sałatek
Oferujemy:
1.Bezpośrednie zatrudnienie w hotelu w oparciu o umowę o pracę
2.2000-2200 Euro brutto miesięcznie
3.Darmowe zakwaterowanie i wyżywienie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny oraz nadsyłanie CV na adres biuro@polwork.pl z dopiskiem kucharz lub pomocnik kucharza. Prosimy o dodawanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
Pensja: 2000-2200 Euro brutto
Lokalizacja: Vorarlberg
Firma: PolWork
Oferta pracy Kucharz / Pomocnik kucharza może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Austria >> Dam pracę

| Czytano 786 razy | 23-08-2017