Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kucharz do restauracji, Cottbus Niemcy

Kucharz do restauracji, Cottbus NiemcyKucharz / kucharka do restauracji, komunikatywny niemiecki, Cottbus Niemcy

Opis / Obowiązki:
- Miejsce pracy: miasto Cottbus, Niemcy
- Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
- Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji
- Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 godzin miesięcznie
- Godziny pracy są na 3 zmiany 7 do 16:00, 11 do 21, 16 do 24
- Główne zadania:
- Przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej według przepisu
- Zimny i cieply Bufet, a la Carte
- Estetyczne serwowanie dań według zamówienia
- Dbanie o czystość miejsca pracy
- Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
- Młody wiek, wysoka motywacja do pracy
- Wykształcenie kucharz potwierdzone świadectwem i doświadczeniem zawodowym
- Znajomość kuchni niemieckiej jest zalecana
- Przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP
- Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Akceptacja pracy rownież podczas weekendu i wieczorami. Często praca pod presją czasu
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
- Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:
- Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
- Wynagrodzenie miesięczne netto: 1200 do 1300 euro (w piewszym roku pracy)
- Wynagrodzenie miesięczne netto: 1400 do 1500 euro (po piewszym roku pracy)
- + Napiwki 150 do 200 euro netto
- Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 150 do 300 euro miesięcznie
Pensja: 1200 do 1300 euro netto + napiwki 200 euro
Lokalizacja: Cottbus
Firma: Agencja Pracy PolFach
Oferta pracy Kucharz do restauracji, Cottbus Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 619 razy | 25-09-2018