Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Księgowy z językami - Praca w Shared Service

Księgowy z językami - Praca w Shared ServiceObecnie, dla naszego Klienta, znaczącej skandynawskiej firmy z wieloletnimi tradycjami operującej na międzynarodowej arenie, aktywnie poszukujemy kandydatów dla centrum usług wspólnych w Poznaniu, na stanowisko
Księgowa / Księgowy z językami: Angielskim i Niemieckim
W zakres obowiązków będzie wchodzić:
-Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
-Kontrola poprawności transakcji finansowych
-Bieżąca obsługa klientów, zapytań związanych z płatnościami, udzielanie adekwatnych informacji
-Przygotowywanie terminowych raportów i sprawozdań
-Prowadzenie dokumentacji finansowej
-Dbałość o najwyższą jakość w procesach biznesowych

Od kandydatów wymagamy:
-Wykształcenia wyższego ekonomicznego
-Minimum rocznego doświadczenia w księgowości
-Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i języka angielskiego (poziom dobry)
-Biegłości w obsłudze komputera i pracy z pakietem MS Office
-Zdolności analitycznych
-Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
-Umiejętności i chęci do pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Opcje rozwoju w ramach prężnie działającego koncernu
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji
-Przyjazną i komfortową atmosferę pracy w firmie, która co roku jest laureatem nagród dla najlepszego miejsca pracy w Polsce
-Bogaty pakiet socjalny wraz z dodatkowym ubezpieczeniem na życie

Pensja:
Lokalizacja: Poznań
Firma: CPL Jobs
Oferta pracy Księgowy z językami - Praca w Shared Service może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

| Czytano 6413 razy | 16-03-2012