Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Księgowa z j. angielskim

Księgowa z j. angielskimDla naszego klienta, znanej na całym świecie firmy produkcyjnej prowadzimy obecnie proces rekrutacji do nowo otwieranej fabryki pod Goleniowem. Przedsięwzięcie to zakłada transfer całego zakładu produkcyjnego ze Szwajcarii i otwarcie polskiego wydziału produkcyjnego na powierzchni ponad 26.000 m2.
Poszukujemy osób gotowych na wyzwanie, chętnych aby tworzyć nową jakość i budować oddział zupełnie od podstaw, poszukujemy między innymi osób na stanowisko :

Goleniów, Zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
- ewidencja środków trwałych
- rozliczanie należności, zobowiązań
- rozliczanie transakcji intercompany
- kompletowanie dokumentacji w obrocie zagranicznym
- weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych

Wymagania:
- ok. 5-10 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- dobra znajomość j. angielskiego #8211; warunek konieczny
- doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości #8211; warunek konieczny
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe: Ekonomia, Rachunkowość, Finanse)
- doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku będzie atutem
- znajomość Międzynarodowych standardów Rachunkowości (MSR) będzie dodatkowym atutem
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
- chęć dalszego rozwoju oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferta:
- Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia, wraz z pakietem socjalnym
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość uczestnictwa w projekcie budowy od podstaw nowoczesnej fabryki - transfer linii i technologii
Pensja:
Lokalizacja: Goleniów
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Księgowa z j. angielskim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3724 razy | 14-06-2017