Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Korporacyjny Doradca Leasingowy

Korporacyjny Doradca LeasingowyKS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta w obszarze bankowości korporacyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Leszno, Jarocin, Kalisz
Nr Ref.: KDL/Poznań
Zakres obowiązków:
-Realizowanie zadań sprzedażowych w ramach współpracy z Centrami Bankowości Korporacyjnej,
-Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów leasingowych,
-Przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń i prezentacji oraz akcji promocyjnych z wybranymi partnerami biznesowymi.
Wymagania:
-Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych,
-Znajomość zagadnień związanych z rynkiem usług finansowych i leasingowych,
-Dobra znajomość język angielskiego będzie dodatkowym atutem,
-Umiejętność obsługi MS Office w stopniu średniozaawansowanym,
-Czynne prawo jazdy Kat. B,
-Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne.
Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym,
-Umowę agencyjną (własna działalność gospodarcza),
-Niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop, samochód służbowy, biuro),
-Pakiet szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy oraz osobisty,
-Prywatną opiekę medyczną,
-Pozytywną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem w temacie KDL/Poznań na adres e-mail: z.jedrzejewska@ksservice.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."

Pensja:
Lokalizacja: Poznań
Firma: Ks Service
Oferta pracy Korporacyjny Doradca Leasingowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5087 razy | 19-09-2014