Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
kacperszewczuk
kacperszewczuk
Kraysztof Stańczak
Kraysztof Stań
Kopeć
Kopeć
dobrychlopak
dobrychlopak
Aktualności

Najniższa krajowa 2018

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Korepetycje z języka ang. dla dzieci i dorosłych

Korepetycje z języka ang. dla dzieci i dorosłychZapewniam materiały do nauki oraz dostosowuje program do preferencji ucznia.
W trakcie lekcji kładę nacisk na to, aby lekcje były ciekawe, różnorodne oraz, aby przynosiły realne efekty językowe. Dzieci ze mną uczą się przede wszystkim praktycznych umiejętności używania języka angielskiego. Kładę bardzo duży nacisk na umiejętności swobodnego mówienia oraz komunikowania się. Twoje dziecko ze mną nauczy się lubić język angielski. Samo będzie używać wielu sformułowań oraz konstrukcji na co dzień w domu oraz z przyjaciółmi.
Lekcje odbywają się u mnie w domu w czasie dostosowanym do preferencji ucznia. Cena:10funtów, 60 min.
Pensja:
Lokalizacja: Mansfield
Firma:
Kontakt 4u
Ewa Malota 07857757166

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 404 razy | 07-07-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2019 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica