Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Koordynator z językiem czeskim

Koordynator z językiem czeskim Czeska Agencja Pracy Ospro MB poszukuje do swojego teamu koordynatora z znajomością języka czeskiego.
Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie pracy, pomoc w wypełnianiu dokumentów i opiekę nad pracownikami z Polski w firmach na terenie Czech. Miejsce pracy: Czechy

Obowiązki:
-prace administracyjno - kadrowe
-tłumaczenie dokumentów i pomoc w ich uzupełnianiu pracownikom
-koordynacja pracy podległego zespołu
-ścisła współpraca z kadrą kierowniczą klienta
Wymagania:
-wykształcenie min. średnie
-wymagana znajomość j. czeskiego na poziomie B1/B2
-znajomość pakietu MS Office
-bardzo dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność i zaangażowanie
-prawo jazdy kat B
-chęć do zmiany miejsca zamieszkania
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę
-wynagrodzenie ok 25000, - Kc netto miesięcznie
-premie motywacyjne
-pomoc w znalezieniu zakwaterowania
-dodatkowe benefity: samochód służbowy, telefon, notebook
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
CV prosimy posyłać na adres praca.ospro@icloud.com lub dzwonić +420 773 426 672

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Koordynator z językiem czeskim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 835 razy | 10-07-2016