Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Koordynator kontraktów

Koordynator kontraktówFirma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest agencją rekrutującą specjalistów i menedżerów zarówno w kraju jak i za granicą.

Poszukujemy dla naszego klienta firmy działającej w branży automatyki przemysłowej- osoby do pracy, na stanowisku:

Koordynator Kontraktów

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

koordynowanie realizowanych umów, które dotyczą projektowania i budowy
systemów zasilania w energię elektryczną, systemów automatyki przemysłowej,
instalacji niskoprądowych,

nadzorowanie budżetów realizowanych zadań,

koordynowanie pracy podwykonawców, dostawców i pracowników firmy,

sporządzanie wycen, ofert i kosztorysów, udział w negocjacjach
handlowych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

zdobyłeś wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane kierunki to energetyka, elektrotechnika , automatyka)

posiadasz doświadczenie w realizacji systemów elektroenergetycznych i/lub
automatyki przemysłowej,

znasz oprogramowania wspomagające proces projektowania (CAD),

posiadasz umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

masz umiejętność sporządzania wycen i kosztorysowania prac,

znasz języki obce w zakresie posługiwania się dokumentacją
techniczną,

potrafisz koordynować pracę podwykonawców,

posiadasz prawo jazdy kat. B,

świadectwo kwalifikacji SEP.

Mile widziane dodatkowe umiejętności:

umiejętność programowania sterowników PLC, systemów SCADA i DCS,

znajomość metod i narzędzi wspomagających zarządzanie projektami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV z dopiskiem P-KK/Wrocław

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.
Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: BBGroup
Oferta pracy Koordynator kontraktów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

| Czytano 4937 razy | 31-08-2015