Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Kontrolerka z językiem angielskim Moerdijk

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONTROLERKA

OPIS STANOWISKA:

  • KONTROLA PALET

  • PRACA WEDŁUG ŚCIŚLE OKREŚLONYCH PROCEDUR

  • WPROWADZANIE DANYCH DO SYSTEMU

  • PRACA SYSTEMIE ZMIANOWYM

WYMAGANIA:

  • JĘZYK ANGIELSKI MINIMUM NA POZIOMIE KOMUNIKATYWNYM

  • ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

  • NUMER KONTA BANKOWEGO WALUTOWEGO

  • MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU

  • PRAWO JAZDY KAT. B

OFERUJEMY

  • PRACĘ W FIRMIE O USTABILIZOWANEJ POZYCJI NA RYNKU

  • MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO

  • ATRAKCYJNĄ STAWKĘ GODZINOWĄ

  • WSPARCIE POLSKICH KOORDYNATORÓW

  • POMOC W ZAŁATWIENIU FORMALNOŚCI

  • ZAKWATEROWANIE

  • TRANSPORT DO HOLANDII

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Pensja:
Lokalizacja: Moerdijk, Roosendaal
Firma:
Oferta pracy Kontrolerka z językiem angielskim Moerdijk może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 546 razy | 26-10-2016