Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Kontroler jakości warzyw

Kontroler jakości warzywPodjęcie pracy: druga połowa stycznia 2018
Okres pracy: pierwszy kontrakt na 1 miesiąc (okres próbny) z możliwością podjęcia pracy na stałe
Miejsce pracy: Jutlandia
Ilość wakatów: 3
(praca na sortowni warzyw tj. marchew, pietruszka, buraki)

Zakres obowiązków:
- nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z dokumentacją i wymogami klienta,
- wzrokowa kontrola jakości sortowanych warzyw, opakowań oraz numeru LOT,
- zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji,
- wytwarzanie produktów zgodnych z instrukcją kontroli i instrukcją stanowiskową,
- kontrola czystości zakładu oraz podlegających jemu pomieszczeń.

Oczekujemy:
- dyspozycyjność w podanym terminie,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- DOŚWIADCZENIE na podobnym stanowisku,
- mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy),
- znajomość języka litewskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- stawka godzinowa brutto: 90 DKK (12, 09 #8364; - okres próbny) plus 12, 5 % dodatek wakacyjny,
- stawka godzinowa brutto: 100 DKK (13, 44 #8364; - umowa na stałe) plus 12, 5 % dodatek wakacyjny,
- średnie zarobki miesięczne brutto: 22.500 DKK (3024 #8364;),
- możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
- 55-70 godzin w tygodniu (w zależności od ilości zamówień),
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
- możliwość zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
- pomoc w organizacji mieszkania, 60-80 kr/doba (ok. 3 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe).
Pensja: Ok. 22500 dkk brutto/msc
Lokalizacja: Jutlandia
Firma: PF GRUPPEN
Oferta pracy Kontroler jakości warzyw może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

| Czytano 746 razy | 15-01-2018