Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Kontroler finansowy

Kontroler finansowyDla naszego klienta, znanej na całym świecie firmy produkcyjnej prowadzimy obecnie proces rekrutacji do nowo otwieranej fabryki pod Goleniowem. Przedsięwzięcie to zakłada transfer całego zakładu produkcyjnego ze Szwajcarii i otwarcie polskiego wydziału produkcyjnego na powierzchni ponad 26.000 m2.
Poszukujemy osób gotowych na wyzwanie, chętnych aby tworzyć nową jakość i budować oddział zupełnie od podstaw, poszukujemy między innymi osób na stanowisko :

KONTROLER FINANSOWY (firma produkcyjna)
Goleniów

Zakres obowiązków:
- Analiza, kalkulacja i monitoring kosztów związanych z produkcją
- Koordynacja miesięcznej sprawozdawczości w zakresie finansów i wskaźników jakości zakładu
- Definiowanie potrzeb i rozwiązań w celu podejmowanie dalszych działaniach oszczędnościowych
- Obliczanie kosztów produkcji nowych produktów i planów biznesowych
- Ocena rentowności wytworzenia produktu
- Wewnętrzne raportowanie, planowanie i prognozowanie
- Przygotowanie budżetów, analiza odchylenia kosztów, realizacja prognoz
- Monitorowanie cen transferowych między oddziałem a dostawcami / dystrybutorami
- Prowadzenie skutecznej komunikacji z siedzibą w Szwajcarii i Niemczech

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości lub administracji biznesowej
- Min. 2 lata doświadczenia z zakresu kontroli kosztów produkcji i budżetowania produkcji
- Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie jest warunkiem koniecznym
- Znajomość programu Excel, preferowana również znajomość programu Axapta, Hyperion
- Dobre rozumienie praktyk z zakresu finansów i budżetowania
- Wysokie zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferta:
- Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia, wraz z pakietem socjalnym
- Możliwość uczestnictwa w projekcie budowy od podstaw nowoczesnej fabryki - transfer linii i technologii
- Praca na odpowiedzialnym i samodzielnym stanowisku dającym możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji
Pensja:
Lokalizacja: Goleniów
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Kontroler finansowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3762 razy | 12-05-2017