Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Konsultant w salonie PLAY

Konsultant w salonie PLAYGrupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest autoryzowany dealer sieci PLAY. Poszukujemy Konsultantów do pracy stacjonarnej do salonu sieci PLAY, znajdującego się w CH Jagiełło.

Miejsce pracy: Malbork

Zakres Obowiązków

aktywna sprzedaż telefonów i usług Play
profesjonalna obsługa posprzedażowa klientów firmy
realizacja indywidualnych planów sprzedaży
budowanie relacji z klientami

Wymagania

wykształcenie min. średnie
min. roczne doświadczenie w sprzedaży produktów i usług w branży telekomunikacyjnej
nastawienie na wynik
otwartość, pewność siebie, komunikatywność
wysoka kultura osobista
umiejętność pracy w zespole
dyspozycyjność
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę + wysokie wynagrodzenie prowizyjne
dostęp do narzędzi pracy (telefon, komputer, bazy danych)
udział w konkursach i programach motywacyjnych
możliwość uzyskania certyfikatów
możliwość awansu pionowego
Pensja:
Lokalizacja: Malbork
Firma: Grupa Doradcza Profesja
Oferta pracy Konsultant w salonie PLAY może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5149 razy | 25-11-2014