Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Konsultant w salonie meblowym (2500 netto)

Konsultant w salonie meblowym (2500 netto) Agencja RECREW HR (Dawniej Wyg Hr Consulting) poszukuje osób zainteresowanych rozpoczęciem swojej kariery w kierunku architektury wnętrz od stanowiska:

Konsultant w salonie meblowym ( 2500 netto + premie )

Warszawa

Obowiązki:
Rozmowa i wstępny wywiad z klientem.
Informowanie klienta o usługach świadczonych przez salon.
Nawiązywanie relacji z klientami.
Umawianie klientów na pomiary mieszkań.
Dobra znajomość aktualnych trendów w zakresie aranżacji wnętrz.

Wymagania:
Komunikatywność.
Schludny wygląd i uśmiech. :)
Nastawienie na realizację wyznaczonych celów.
Zainteresowanie architekturą wnętrz.
Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży.
Mile widziany status studenta do 26 r. ż.

Nasz klient oferuje:

Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie - sam wybierasz!
Możliwość awansu na projektanta wnętrz lub doradcę klienta.
Wynagrodzenie zasadnicze + premia związana z efektami pracy.
Możliwość dostosowania grafiku w godzinach:10:00 - 21:00 pon- sob oraz handlowe niedziele.
Mile widziani studenci/uczniowie.
Szeroki pakiet szkoleń.
Pakiet benefitów.
Praca w lokalizacji Warszawa Włochy i Warszawa Bemowo.
Praca od zaraz!
Pensja: 2500 netto
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Recrew
Oferta pracy Konsultant w salonie meblowym (2500 netto) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

| Czytano 2931 razy | 04-10-2018