Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Konsultant obsługi klienta

Konsultant obsługi klientaSolutions30 to założona w 2003 roku firma z obszaru nowych technologii cyfrowych. Ambicją grupy jest umożliwienie wszystkim osobom prywatnym i firmom dostępu do stale postępujących zmian technologicznych. Naszym celem jest zapewnienie klientom wsparcia technicznego w formie zdalnej lub na miejscu. Grupa operuje w sześciu krajach europejskich - we Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Belgii i Niemczech. Aktualnie intensywnie rozwijamy się na terenie Polski.

Konsultant obsługi klienta/Dyspozytor
(Wrocław)

OFERUJEMY
#8226; Ciekawą pracę w centrum Wrocławia
#8226; Możliwość rozwoju międzynarodowej firmie
#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa 2000 zł netto i korzystny system premiowy)
#8226; Elastyczny czas pracy (sam ustalasz grafik)

OBOWIĄZKI
#8226;Koordynowanie działań między działem technicznym a klientem
#8226;Przyjmowanie zgłoszeń od klientów
#8226;Wprowadzanie zleceń do systemu #8211; umawianie spotkań
#8226;Planowanie grafików pracy i codziennych tras techników
#8226;Nie prowadzimy sprzedaży ani pozyskiwania nowych klientów

WYMAGANIA
#8226;Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
#8226;Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
#8226;Znajomość obsługi komputera
#8226;Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Pensja: 2000 zł netto podstawa
Lokalizacja: Wrocław
Firma: Solutions30
Oferta pracy Konsultant obsługi klienta może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

| Czytano 4524 razy | 22-06-2015