Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

Konsultant ds. obsługi klienta - rejestracja szkód

Konsultant ds. obsługi klienta - rejestracja szkódNazywamy się Jobs Plus i od 10 lat pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu ciekawej, stabilnej pracy - przed Tobą jedna z takich ofert!

Chcielibyśmy zaproponować Ci zatrudnienie u naszego Klienta - firmy z branży call center!

Niebanalni ludzie, pozytywna atmosfera, indywidualny czas pracyamp;#8230; uważasz, że praca przy telefonie to nuda? Aplikuj do nas - przekonamy Cię, jak bardzo się mylisz!

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA - REJESTRACJA SZKÓD
Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania to:

- kompleksowa obsługa telefoniczna klientów - rejestracja zgłaszanych szkód (mieszkaniowych, komunikacyjnych)!
- obsługa korespondencji mailowej
- budowanie relacji z Klientem i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

pracując z nami, otrzymasz:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- gwarantowane stałe wynagrodzenie za każdą godzinę pracy plus system motywacyjny
- systematyczne, profesjonalne szkolenia wewnętrzne, za które otrzymasz wynagrodzenie
- możliwość indywidualnego ustalania czasu pracy - elastyczny grafik!
- atrakcyjny pakiet motywacyjny - karty sportowe, opieka medyczna, liczne konkursy projektowe i firmowe, bonusy związane z realizacją założeń
- doświadczenie w kontakcie z Klientem

u kandydatów szukamy:

- zadaniowego podejścia do pracy
- dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i łatwości nawiązywania kontaktów
- komunikatywności, kreatywności oraz entuzjazmu
- motywacji i nastawienia na realizację celów
- mile widziane jest doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, ale niekoniecznie
- dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)

Jesteś osobą z naszego ogłoszenia? Czekamy na Ciebie. Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.
Pensja:
Lokalizacja: Łódź
Firma:
Oferta pracy Konsultant ds. obsługi klienta - rejestracja szkód może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4331 razy | 10-08-2016