Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Konsultant ds. Logistyki magazynowej z j. niemieckim

Konsultant ds. Logistyki magazynowej z j. niemieckimProgresso dla swojego Klienta, międzynarodowej grupy kapitałowej zajmującej się realizacjami projektów od strony architektonicznej inwestycji oraz projektami budowlanymi, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
amp;#183;Doradztwo w procesie projektowania powierzchni magazynowych,
amp;#183;Wsparcie przy tworzeniu wizualizacji,
amp;#183;Udział w tworzeniu dokumentacji projektowej,
amp;#183;Doradztwo w zakresie tworzenia zapotrzebowania na materiały,

Wymagania:
amp;#183;Wykształcenie wyższe branżowe,
amp;#183;Znajomość j. niemieckiego poziom komunikatywny - warunek konieczny,
amp;#183;Doświadczenie w projektowaniu powierzchni magazynowych/logistyka,
amp;#183;Bardzo dobra znajomość procesów magazynowych/logistyka,
amp;#183;Umiejętność czytania dokumentacji projektowej, rysunku technicznego,
amp;#183;Umiejętność pracy z zespołem projektantów oraz Klientami

Oferujemy:
amp;#183;Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
amp;#183;Współpraca na podstawie umowy
amp;#183;Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
amp;#183;Możliwość rozwoju zawodowego
Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: Klient Progresso
Oferta pracy Konsultant ds. Logistyki magazynowej z j. niemieckim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4489 razy | 26-06-2015