Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

Konserwator hotelowy do Portugalii

Konserwator hotelowy do PortugaliiAgencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisany do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

Dla naszego Klienta - renomowanej sieci hoteli - szukamy osób do pracy na stanowiska:

Konserwatorzy Nieruchomości (elektrycy, hydraulicy) - Portugalia

Nr. ref: WB/HOT/TECH/2017
Miejsce pracy: południowo-zachodnia część Portugalii

Obowiązki:
- praca w renomowanej sieci hoteli
- prowadzenie bieżącej konserwacji, napraw oraz instalacja nowych urządzeń
- praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie, 2 dni wolnego (wypadają losowo)

Wymagania:
- doświadczenie w pracy o podobnym charakterze- warunek konieczny
- mile widziane osoby, które obsługiwały nieruchomości komercyjne/ wspólnoty mieszkaniowe/ centra handlowe/ hotele
- doświadczenie w pracy jako Elektryk/Hydraulik/ Konserwator
- ważne uprawnienia SEP (przy pracy jako Elektryk)
- znajomość j. angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
- elastyczność i motywacja do pracy
- samodzielność w działaniu
- otwartość, energia i pozytywne nastawienie - będzie dużym atutem :-)

Oferujemy:
- pracę w najciekawszych kurortach turystycznych
- konkurencyjne stawki
- kontrakty - stałe oraz sezonowe (marzec-listopad)
- pracę w hotelach 3-5 gwiazdkowych
- zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
- wyjazdy przewidziane w okresie luty- kwiecień 2017

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w j. angielskim na adres: recruitment@wbstaffing.com z podaniem numeru referencyjnego WB/HOT/TECH/2017

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2002 r. nr 101 poz. 936, z poźn. zm.).
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: WB Staffing Sp. z o.o.
Oferta pracy Konserwator hotelowy do Portugalii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

| Czytano 1438 razy | 16-02-2017