Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Komisjoner bez znajomości języka ok. Berlina

Komisjoner bez znajomości języka ok. BerlinaHR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:
Komisjoner #8211; niemiecka umowa, ok. Berlina (dział suchy)
Zakres obowiązków:
#8226; Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem (praca ze skanerem)
#8226; Współpraca z innymi działami
#8226; Obsługa elektrycznego wózka paletowego
#8226; Dbanie o najwyższą jakość wykonywanej pracy
#8226; Utrzymanie porządku w miejscu pracy
Oferujemy:
#8226; Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
#8226; Pracę w systemie dwuzmianowym (1 i 2 zmiana)
#8226; Wynagrodzenie wypłacane w euro (podstawa + dodatki za nadgodziny i pracę w godzinach nocnych + dodatki wydajnościowe)
#8226; Zapewnione zakwaterowanie w mieszkaniach oddalonych o ok. 10 km od magazynu
Wymagania:
#8226; Aktualne uprawnienia operatora wózków widłowych lub elektrycznych wózków podnośnikowych #8211; warunek konieczny
#8226; Poczucie odpowiedzialności, motywacja do pracy
#8226; Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
#8226; Punktualność, dokładność, rzetelność
Pensja:
Lokalizacja: Ok. Berlina
Firma: HRInvestment
Oferta pracy Komisjoner bez znajomości języka ok. Berlina może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

HRInvestment | Czytano 513 razy | 20-09-2017