Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Kierownik zmiany - spawacz

Kierownik zmiany - spawaczDla naszego klienta - firmy z kapitałem zagranicznym, zajmującej się produkcją wielkogabarytowych konstrukcji stalowych z branży offshore, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
KIEROWNIK ZMIANY - SPAWACZ
Miejsce pracy: Szczecin
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało zarządzanie kadrą pracowników oraz nadzór nad wykonywaniem prac spawalniczych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Optymalizacja procesów spawalniczych
Rozwiązywanie problemów operacyjnych i technologicznych
Udział w tworzeniu dokumentacji poprodukcyjnej
Zapewnienie postępowania podległych pracowników zgodnie z zasadami i normami obowiązującymi na terenie zakładu
Współpraca z kierownikami działu montażu, kontroli jakości, inspektorami badań nieniszczących oraz firmami zewnętrznymi
Rozliczanie czasu pracy

PRACODAWCA OFERUJE
Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Szeroki pakiet socjalny
Możliwość rozwoju zawodowego

WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe techniczne
Studia podyplomowe w zakresie spawalnictwa, IWE, IWI.
Udokumentowana zdolność oceny wykonywanych spoin, uprawnienia VT najlepiej 2 kategorii.
Umiejętność organizowania pracy
Doświadczenie na w/w stanowisku
Znajomość j. angielskiego - mile widziane
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Kierownik zmiany - spawacz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4403 razy | 02-10-2015