Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Kierownik Sklepu w C.H. Magnolia

Kierownik Sklepu w C.H. MagnoliaProgresso dla swojego Klienta, międzynarodowego centrum handlowo-dystrubucyjnego z branży papierniczej (art. szkolno-biurowe), poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
zarządzanie sklepem oraz centrum sprzedażowym,
ustalanie i realizacja budżetu, kontrola nad kosztami,
dbałość o realizację założonych celów,
koordynacja pracy podległego zespołu,
nawiązywanie stosunków partnerskich, negocjacje umów,
budowanie stałych relacji z partnerami,
dbanie o pozytywny wizerunek sklepu oraz ekspozycji (VM),
wdrożenie obowiązujących standardów pracy i raportowania.

Wymagania:
doświadczenie w zarządzaniu sklepem min 3 lata,
znajomość branży art. szkolno-biurowych mile widziana,
znajomość zasad sprzedaży detalicznej, hurtowej, dystrybucyjnej - stacjonarnej i internetowej,
wiedza z zakresu zarządzania kosztami sprzedaży,
wiedza z zakresu zarządzania personelem,
wysoka kultura osobista i nastawienie na osiągniecie wyznaczonych celów,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego wymóg konieczny,
odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia,
pracę w międzynarodowym środowisku,
szkolenia stanowiskowe

Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: Klient Progresso
Oferta pracy Kierownik Sklepu w C.H. Magnolia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4901 razy | 28-05-2015