Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Kierownik sklepu

Kierownik sklepuPOLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. to sprawdzona agencja pracy tymczasowej z ponad 10 -cio letnim stażem. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845, posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Zatrudniliśmy już ponad 7000 pracowników w branżach przemysłowej, budowlanej, produkcyjnej i hotelarsko-gastronomicznej do pracy we Francji, Niemczech i Polsce. Naszym pracownikom oferujemy legalne zatrudnienie na polską umowę.

Aktualna oferta pracy tymczasowej dotyczy stanowiska: Kierownik Sklepu
Obowiązki

Dla naszego Klienta ( sieć sklepów spożywczych z polskimi produktami ) w Irlandii Północnej
poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Sklepu. Do osoby zatrudnionej na w/w stanowiskubędzie należało m.in:

- zarządzanie podległym sklepem zgodnie z obowiązującym prawem oraz procedurami wewnętrznymi firmy
- zapewnienie uprzejmej i fachowej obsługi Klienta zgodnie z wewnętrznymi standardami
- realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
- organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu
- reprezentowanie firmy wobec Klientów i Dostawców

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat
- mile widziana znajomość branży spożywczej
- gotowość do pracy w systemie zadaniowym
- umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
- dokładność, rzetelność
- znajomość obsługi komputera
- czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy

- umowę na stałe
- atrakcyjne warunki finansowe plus bonusy od wyników
- odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Kierownik sklepu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 618 razy | 01-12-2015