Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Kierownik produkcji

Kierownik produkcjiDla naszego klienta, znanej na całym świecie GRUPY BOSCH prowadzimy obecnie proces rekrutacji do nowo otwieranej fabryki pod Goleniowem. Przedsięwzięcie to zakłada transfer całego zakładu produkcyjnego ze Szwajcarii i otwarcie polskiego wydziału produkcyjnego na powierzchni ponad 26.000 m2.

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
KIEROWNIK PRODUKCJI (Value Stream Manager)

Miejsce pracy: Goleniów

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie jednym z trzech obszarów produkcji oraz dbanie o prawidłowe wskaźniki produkcyjne
- Wdrażanie zasad i metodologiii Lean/Continous Improvement na podległym obszarze produkcji
- Zapewnienie wymaganego poziomu jakości, technicznej wydajności i osiąganie celów budżetowych
- Zarządzanie podległym zespołem pracowników
- Zarządzanie projektami związanymi z usprawnianiem maszyn oraz wdrażaniem nowych produktów
Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem na obszarze produkcji
- Kilkuletnie doświadczenie w pracy w środowisku Lean oraz doświadczenie we wdrażaniu usprawnień i projektów optymalizacyjnych
- Asertywność, niezależność, samodzielność w wykonywaniu obowiązków
- Nastawienie na osiąganie założonych wyników, mentalność #8222;hands on#8221;, chęć i zaangażowane w budowanie nowej struktury i jakości
- Dobra znajomość języka angielskiego
Oferta:
- Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia, wraz z pakietem socjalnym
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość uczestnictwa w projekcie budowy od podstaw nowoczesnej fabryki - transfer linii i technologii (produkcja materiałów ściernych), szansa na zbudowanie zespołu, stworzenie struktur i strategii uruchomienia fabryki w Polsce

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie swojego CV na adres: experts@lsj.pl w temacie wpisując: Kierownik produkcji (Value Stream Manager)
Osoba odpowiedzialna za rekrutację #8211; Karol Świtelski, tel. 510 034 350, 91 814 52 57

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)#8221;

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52
Pensja:
Lokalizacja: Goleniów
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Kierownik produkcji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3707 razy | 11-06-2017